24 Eylül 2012

Merhaba :)

Herkese selam :) uzun bir ara geçti yine, ama kolumu kaldıracak halim bile yoktu inanın :( hamilelikten dolayı kendimi aşırı derecede yorgun ve bitkin hissediyordum-hala öyle ama neyse ki daha hafifledi :) Ve bulantılar :S gerçekten korkunçlar, şimdiye kadar hiç istifra etmedim ama bulantı ve kimseye gitmeyen ama bana gelen kokular yüzünden yemeklerden baya soğudum denebilir.. Doktorumun kanamam olması dolayısıyla verdiği ilaç progestan da sağ olsun beni sarhoşa çevirdi, inanın alkol etkisi yaratıyor, Allahım o nasıl bir baş dönmesi :S Ama eşime binlerce kez teşekkür ediyorum bana çok destek ve yardımcı oluyor, çamaşırları makineden çıkarıp kurutucauya bile astı, inanın hiç tarzı değil :))
Ama her şeye rağmen 7 buçuk haftalıkken kalp atışlarını zar zor duyduğumuz bebeğim bunların hepsini bir kenara itiyor :) Şimdiyse 8buçuk haftalık, onu sürekli görmek için ultrason cihazının başında yatabilirim sanırım :))

Bebeğine ilk aldığın şey ne diye soran olursa, ben okuma kitapları aldım :))
Herkese çok mutlu günler diliyorum:)

2 yorum:

  1. Güzelim.. Anne olmak nasıl da meşakkatli bir şey. Ama Allah'ın izniyle bebeğini kucağına aldığın an her şey bitecek. Blogunu izlemeye aldım. Merakla bekleyeceğim gelişmeleri.

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkürler Gülsüm Hanım bloğuma hoşgeldiniz :)

    YanıtlaSil